Команда ТНПУ ім.В.Гнатюка зайняла третє місце на змаганнях з бадмінтону (ФОТО)

Команда ТНПУ ім.В.Гнатюка

зайняла третє місце на змаганнях з бадмінтону

Без прикладів неможливо
ні правильно вчити, ні успішно вчитися
.
   Луцій Юній Модерат Колумелла

(4—близько 70, давньоримський письменник і агроном)

Традиційно на спортивному майданчику ЗОШ №10 м. Тернопіль протягом двох тижнів тривали змагання з бадмінтону, присвячені пам’яті директора цього навчального закладу, педагога з великої літери, палкого шанувальника спорту та здорового способу життя Юрія Беркити.

У спортивних змаганнях які пройшли за сприяння відділу молоді і спорту Тернопільської міської ради та Тернопільського обласного відділення Національного олімпійського комітету України прийняли участь бадмінтоністи-аматори, дорослі та учні.

Наш університет представили викладачі факультету фізичного виховання А.Огнистий, В.Єднак, П.Ладика, Р.Власюк та фізико-математичного факультету А.Вельгач, які своїм прикладом надихають майбутніх вчителів до здорового способу життя.

Команда Тернопільського національного університету ім. Володимира Гнатюка у складі Андрія Огнистого та Валерія Єднака зайняла третє місце.

Участь у змаганнях розглядається не лише як спортивна діяльність, а як просвітницька і виховна робота. У ході змагань викладачі факультету фізичного виховання допомагали учасникам розібратись з особливостями правил і суддівства з бадмінтону, методикою навчання тренування, розвитку необхідних фізичних якостей.

Вступайте на факультет фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка, де під час навчання гри у бадмінтон ви відчуєте, що це надзвичайно красива, динамічна гра, яка входить у програму Олімпійських ігор. Навіть просунуті гравці відкривають для себе щось нове практично щодня. Переконайтеся, що ви підходите до освоєння бадмінтону, ми вас чекаємо у стінах нашого університету!

Доц. Огнистий А.В.

Огнистий А_Єднак_В_бронзові_призери_змагань