Вітаємо доцентів ТНПУ ім. В.Гнатюка з високою відзнакою - золотою медаллю!

Вітаємо доцентів ТНПУ ім. В.Гнатюка

з високою відзнакою - золотою медаллю!

15-17 березня у Києві Тернопіль успішно презентував освітній потенціал  на дев'ятій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2018». Головна подія освітньої галузі України відбулася за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

За 4 роки участі тернополян у міжнародній виставці, цьогорічні досягнення стали наймасштабніші. Високий рівень розвитку освіти у Тернополі відзначили Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, директор Інституту педагогіки НАПН України Олег Топузов та члени журі тематичних номінацій та оргкомітету.

Вітаємо завідувача кафедри інформатики і методики її викладання, кандидата педагогічних наук, доцента ТНПУ ім. В.Гнатюка, куратора і модератора Школи педагогів нової формації Балик Надію Романівну та доцента  кафедри інформатики і методики її викладання Шмигер Галину Петрівну з високою відзнакою - золотою медаллю!