Завершились змагання з настільного тенісу   серед працівників Тернопільського національного   педагогічного університету ім. В.Гнатюка (ФОТО)

Завершились змагання з настільного тенісу

серед працівників

Тернопільського національного

педагогічного університету ім. В.Гнатюка

Змагання особисті, від кожного факультету в змаганнях брали участь викладачі (незалежно від статі). Змагання проводяться за олімпійською системою, розміщення гравців в сітці визначаються за підсумками минулорічних змагань.

Командне місце визначалось за кращими результатами двох представників (чоловіки) від факультету, підрозділу в особистих іграх.

В особистих змаганнях серед жінок перемогу здобула - Писарчук О.Т., друге місце – Гнатківська О.М.

Серед чоловіків в особистих змаганнях перемогу здобув – Огнистий А.В., друге місце – Петрица П.М., третє –  Бурега Н.В.

За сумою кращих результатів двох представників (чоловіки) від факультету перемогу здобула команда історичного факультету, друге місце – інженерно-педагогічний факультет, третє місце - факультет іноземних мов.

Щиро дякуємо усім за участь у змаганнях. Також вдячні за підтримку профспілкового комітету (голова Григорук А.А.), завдяки якій кожна із команд була нагороджена грамотами та грошовими призами, окрема подяка студентському уряду (голова Піговський М.) та профкому студентів (голова Обач Я.), які проявили ініціативу і долучились до організації змагань.

Голова спортивного клубу «Педагог»
П.М.Петрица

Розминка

Розіграш першого туру змаган
Розіграш першого туру змагань

Третя гра другого туру змагань

Нагородження переможця в особистих змаганнях.
Нагородження переможця в особистих змаганнях
Учасники змагань з настільного тенісу