На факультеті  фізичного виховання  ТНПУ ім.В.Гнатюка  проведено тренінг «Формування емпатії» (ФОТО)

На факультеті  фізичного виховання

ТНПУ ім.В.Гнатюка

проведено тренінг «Формування емпатії»

3 квітня 2018 року практичний психолог відділу у справах молоді ТНПУ ім.В.Гнатюка Зелінська М.А. на факультеті фізичного виховання провела тренінгове заняття  зі студентами 2 курсу «Формування емпатії».

Основна мета – підвищення емоційної чуйності та розвиток емпатії.

У ході заняття було розкрито такі завдання: ідентифікувати власні реакції, а також передбачити реакції іншої людини; розширити словниковий запас на позначення почуттів; розвинути емпатійну чуйність; навчити слухати партнера та відпрацювати вміння точно передавати його почуття. У групі панував сприятливий психологічний клімат, студенти факультету фізичного виховання були активними та позитивними.

Завдяки таким видам занять студенти мають змогу релаксувати, забути про свої повсякденні проблеми та труднощі, отримати нові знання та цікавий досвід.

відділу у справах молоді ТНПУ ім.В.Гнатюка
Зелінська М.А.

Студенти виконують завдання