Випускниця ТНПУ ім.В.Гнатюка -  номінант на Спортивний оскар-2017!

Випускниця ТНПУ ім.В.Гнатюка -

номінант на Спортивний оскар-2017!

Випускниця нашого університету - у трійці кращих на «Спортивному Оскарі 2017 року».

Вперше за дванадцятирічну історію проведення Всеукраїнської урочистої церемонії «Герої спортивного року» імена володарів «Спортивного Оскару» названо в самому центрі української столиці – Українському домі.

Традиційно святковий захід, що на цей раз поєднав в собі нотки та філософію олімпійських цінностей, зібрав в одному залі цілу плеяду спортивних скарбів України – від уславлених олімпійців минулих років до талановитої молоді сьогодення.

Нагороди отримали кращі спортсмени, тренери, команди, фахівці та ветерани спортивної галузі України.

Вітаємо випускницю Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, олімпійську чемпіонку, заслуженого майстра спорту України, капітана жіночої біатлонної збірної України Олену Підгрушну, яка результатами таємного голосування серед членів Української Академії спорту ввійшла у трійку кращих команд 2017 року!

Доц.Андрій Огнистий

Олена Підгрушна номінант на Спортивний оскар 2017