До уваги вступників на факультет фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка:  творчий залік для тих, хто обрав спеціальність "Фізична культура"

До уваги вступників на факультет
фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка:

творчий залік для тих, хто обрав спеціальність
"Фізична культура"

До уваги вступників на факультет фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка на спеціальність 014.11 Середня освіта (Фізична культура) на базі повної загальної середньої освіти!

Запрошуємо вас 19 квітня 2018 року о 11.00 годині на творчий залік:

хлопці – стрибок в довжину з місця, підйом переворотом силою в упор на перекладині, біг 100 м, біг 1000 м;

дівчата – стрибок в довжину з місця, згинання і розгинання рук в упорі лежачи на підлозі, біг 100 м, біг 1000 м.

До участі у конкурсі на зарахування до ТНПУ ім.В.Гнатюка допускаються лише ті абітурієнти, які склали творчий залік з оцінкою не нижче 101 бала (зараховано). Бал за творчий залік не враховується у конкурсному відборі, який буде відбуватися за трьома сертифікатами ЗНО – українська мова і література, біологія, історія України або географія.

Адреса: головний корпус ТНПУ ім.В.Гнатюка,
              спортивний зал, вул. Максима Кривоноса 2, м.Тернопіль.

З собою мати: паспорт (копію), ідентифікаційний код (копію), довідку з місця навчання, папку на зав`язки.

За додатковою інформацією звертатися: http://tnpu.edu.ua/abiturient/,  тел.: 0352 40-60-80.

Творчий залік.jpg