Успішний виступ команди географічного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка  на Всеукраїнській олімпіаді з географії

Успішний виступ команди

географічного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка

на Всеукраїнській олімпіаді з географії

На базі географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка 11-13 квітня 2018 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії. Участь в ній взяли представники 25-ти закладів вищої освіти України, що представляли практично всі регіони держави.

Участь команди географічного факультету була успішною: Павлюк Олеся Ярославівна була відзначена Дипломом ІІ ступеня, а Жайворонко Наталія Степанівна (обидві – студентка ІІІ курсу) отримала відзнаку в номінації «За критичне мислення».

В ході олімпіади була прекрасна можливість поспілкуватися з ровесниками з аналогічних факультетів всіх навчальних закладів України, побувати в історичних місцях Києва та Національному заповіднику «Межигір’я».

Свої здобутки дівчата присвятили Дню рідного університету.

Вітаємо із досягненнями!

За інформацією географічного факультету