ЗМІ про нас. ТНПУ відсвяткував свої іменини (ФОТО)

ЗМІ про нас

ТНПУ відсвяткував свої іменини

18 квітня Тернопільському національному педагогічному університету ім.В.Гнатюка виповнилося 78 років. Святкування почалося із урочистого відкриття «Клубу успішних людей». В рамках цієї події студенти та працівники університету могли поспілкуватися із людьми, що досягли успіху. Гостями були: голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна, голова обласної ради Віктор Овчарук, міський голова Тернополя Сергій Надал, олімпійська чемпіонка-біатлоністка Олена Підгрушна, учасник олімпійських ігор Дмитро Підручний та чемпіон Паралімпіади-2018 Тарас Радь.

Гості отримали посвідчення стейкхолдерів (успішних професіоналів у певній суспільній галузі), які можуть надавати в майбутньому професійні консультації, впливати на визначення стратегії підготовки успішних фахівців.

Запрошені поділилися із аудиторією власними історіями успіху, і дали поради стосовно того, як стати успішним.

Фото: Максим Скасків.

Далі відбувся найбільший студентський флешмоб «Україна єдина», в якому взяли участь більше тисячі студентів та працівників університету. Студенти виконали танець, після чого пристуні вишикувалися у формі карти України і літер «ТНПУ». Дійство супроводжувалося грою оркестру. До флешмобу долучився і ректор університету Богдан Буяк. Естафету передали Харківському національному педагогічному університету імені Григорія Сковороди. Згодом отримали відповідь із ХНПУ із оголошенням, що естафету прийнято.

Фото: Христина Луцик.

Завершилося святкування концертом під назвою «В єдності наша сила». В ньому взяли участь творчі мистецькі колективи студентів, працівників та відомих випускників університету. Багато працівників ТНПУ отримали почесні нагороди.

Максим Скасків
tenews.org.ua