Інтелектуальний батл «Mind Game» провели в ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Інтелектуальний батл «Mind Game»

провели в ТНПУ ім.В.Гнатюка

19 квітня у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка, в рамках проекту «Клуб успішних людей», студентський уряд і профком студентів провели інтелектуальну гру «Mind Game».

Відкрив інтелектуальну гру напутніми словами ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка професор Буяк Богдан Богданович. Богдан Богданович побажав учасникам здорового азарту, гарної гри та перемоги.

У грі брали участь усі факультети, команди яких складалися зі студентів та викладачів. Кожен ерудит цілеспрямовано вів свою команду  до перемоги. Цього року І місце виборола команда географічного факультету, яка і отримала кубок, який стане перехідним, адже «Mind Game» увійде у традицію нашого вишу. ІІ місце  виборов факультет іноземних мов, ІІІ – історичний факультет.

Загалом на «Mind Game» панувала дружня, позитивна атмосфера, яка надихала учасників на приємну гру.

Студентка ФФЖ
Уляна Білас

Захоплива грам Mind Game

Вітальне слово ректора професора Буяка Б. Б.

Нагородження учасників

Учасники Mind Game ТНПУ ім. В. Гнатюка

Команда географічного факультету, яка здобула перемогу