Всеукраїнська науково-практична конференція  «Тернопільські біологічні читання Ternopil Bioscience – 2018» в ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Всеукраїнська науково-практична конференція

«Тернопільські біологічні читання

Ternopil Bioscience – 2018»

в ТНПУ ім.В.Гнатюка

19 квітня 2018 року відбулось відкриття Всеукраїнської науково-практичної конференції, присвяченої 20-річчю заснування Голицького біостаціонару Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, яка відбуватиметься з 19 по 21 квітня 2018 року  на базі хіміко-біологічного факультету.

Відкрив конференцію голова Оргкомітету, ректор ТНПУ імені Володимира Гнатюка, професор Буяк Богдан Богданович. Зі словами привітання від хіміко-біологічного факультету виступила декан факультету, доктор біологічних наук, професор Дробик Надія Михайлівна.

Від гостей з вітальним словом до учасників конференцій виступили:

- завідувач кафедри змісту і методик навчальних предметів Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, доктор біологічних наук, професор
Черняк В.М.,

- начальник управління екології та природних ресурсів Тернопільської обласної державної адміністрації
Сінгалевич О.В.,

- директор Тернопільської філії ДУ «Інститут охорони ґрунтів України»,

- кандидат сільськогосподарських наук, доцент
Брощак І.С.,

- начальник наукового відділу природного заповідника «Медобори» (Гусятинський район, Тернопільська область)
Капелюх Я.І.,

- директор Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді
Герц І.І.,

- провідний науковий співробітник Інституту гідробіології НАН України, доктор біологічних наук,
професор
Арсан О.М.

На пленарному засіданні було виголошено чотири доповіді:

- Барна М. М. «Голицький біостаціонар Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка: створення, функціонування та перспективи (до 20–річчя заснування)» (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка);

- Синиця Г.Б.
«Формування системи природоохоронних територій Бережанського Опілля» (Управління екології та природних ресурсів Тернопільської обласної державної адміністрації);

- Столяр О.Б
. «Молекулярні реакції двостулкових молюсків як біомаркери пошкоджуючих впливів довкілля» (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка);

- Брощак І.С.
, Пида С.В. «Екологічні проблеми сільськогосподарського виробництва Тернопільської області (Тернопільська філія ДУ «Інститут охорони ґрунтів України; Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка).

Продовжилась конференція роботою в 5 секціях.

Секретар Оргкомітету конференції О.Б. Мацюк,

диспетчер факультету І.М. Топорівська

Відкриття_конференції
Відкриття конференції