Студенти факультету педагогіки і психології ТНПУ ім.В.Гнатюка успішно взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з психології (ФОТО)

Студенти факультету педагогіки і психології

ТНПУ ім. В. Гнатюка

успішно взяли участь

у ІІ етапі Всеукраїнської студентської

олімпіади з психології

17-20 квітня 2018 року на базі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету ім. Григорія Сковороди відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з психології.

В олімпіаді взяли участь 100 студентів  із 54 вишів України. Гідно представили ТНПУ ім. В. Гнатюка магістранти І року навчання факультету педагогіки і психології, спеціальності «Психологія» Наталія Мілян та Тетяна Юрчак.
Подяка проф. Радчук Г. К.

Студентки продемонстрували належний рівень теоретичної та практичної підготовки, і за підсумками виконання всіх конкурсних завдань Наталія Мілян посіла IV місце, а Тетяна Юрчак відзначена у номінації «Креативний науковець».

Окрему подяку голова оргкомітету ректор ДВНЗ «Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди» Віктор Петрович Коцур висловив науковому керівнику, доктору психологічних наук, професору, завідувачу кафедри практичної психології ТНПУ ім.В.Гнатюка Радчук Галині Кіндратівні за якісне керівництво студентськими науковими роботами та формування наукового потенціалу сучасної молоді.

Викладачі кафедри практичної психології вітають магістрантів та їх наукового керівника з достойними нагородами, і бажають успішного втілення всіх творчих та наукових задумів.

Доц. кафедри практичної психології

Андрійчук І. П.

Учасники олімпіади магістранти Мілян Н. та Юрчак Т.