Зустріч із учнями 10-11 класів Скалатської ЗОШ І-ІІІ ступенів провели викладачі кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Зустріч із учнями 10-11 класів

Скалатської ЗОШ І-ІІІ ступенів

провели викладачі кафедри
англійської філології

та методики навчання англійської мови

ТНПУ ім.В.Гнатюка

Співпраця між закладами вищої освіти та школами позитивно впливає на розвиток здатності учнівської молоді до професійного самовизначення. Зустрічі викладачів і студентів із старшокласниками дають можливість ознайомити майбутніх абітурієнтів із вищим навчальним закладом, професіями, які можна здобути в університеті та студенським життям загалом.

З такою метою викладачі кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови у пятницю, 11 травня, відвідали Скалатську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Підволочиського району Тернопільської області та зустрілися з учнями 10-11 класів.

Під час зустрічі Дацків Ольга Павлівна, Шепітчак Валентина Анатоліївна та Ярема Оксана Богданівна ознайомили майбутніх абітурієнтів не тільки із умовами вступу, а і з широкими перспективами навчання в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка, проінформували про спеціальності, які можна здобути, навчаючись у нашому університеті, запросили учнів відвідати гостини у ТНПУ. Особливу увагу у розмові із старшокласниками викладачі звернули на спеціальності факультету іноземних мов та можливість отримання подвійних дипломів студентами університету. перспективи працевлаштування після закінчення університету, а також відповіли на запитання учнів.

Сподіваємося, що випусники оберуть для подальшого навчання факультет іноземних мов ТНПУ, де ми будемо раді їх вітати.

Асистент кафедри англійської філології

та методики навчання англійської мови

Шепітчак В.А.

Запрошуємо у ТНПУ!.

Запрошуємо у ТНПУ ім.В.Гнатюка!

Шепітчак В.А. і Ярема О.Б. розповідають про навчання на факультеті іноземних мов

Фото на згадку про зустріч