Інтеграція фізики та інформатики через STEM-проекти: фізико-математичний факультет провів науково-практичний семінар з учителями (ФОТО)

Інтеграція фізики та інформатики

через STEM-проекти:

фізико-математичний факультет

провів науково-практичний семінар

з учителями

16 травня 2018 року в рамках роботи STEM-центру фізико-математичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбувся науково-практичний семінар з вчителями освітніх закладів Підволочиської об’єднаної територіальної громади з питань запровадження STEM-освіти.

У роботі семінару відбулася дискусія з питань удосконалення концепції педагогічної освіти, використання інноваційних STEM-підходів до викладання природничо-наукових дисциплін.

Під керівництвом викладачів кафедри Барни О.В., Мартинюка С.В., Генсерук Г.Р., Скасків Г.М. розпочато створення навчально-дослідницьких проектів на базі апаратної обчислювальної платформи для конструювання Arduino та 3D-моделювання. Проекти передбачають реалізацію компетентісного підходу в освітньому процесі та застосування інтегрованого навчання на уроках фізики та інформатики.

Асистент кафедри інформатики і

методики її викладання