ТНПУ ім. В. Гнатюка презентував свої проекти на Міжнародному інвестиційному форумі «Тернопільщина INVEST-2018»

Університет представив на Міжнародному інвестиційному форумі «Тернопільщина INVEST-2018» свої розробки з енергоефективних технологій. Цьогоріч базою проведення інвестиційного форуму стало мальовниче місто Збараж на Тернопільщині.

Університет презентував 4 проекти в в галузі генерації та когенерації енергії, націлені на диверсифікацю  джерел енергії відновлювальними біоресурсами, розроблені науково-дослідна лабораторія «Енергетичний менеджмент» ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Презентовані на інвестиційному форумі проекти передбачають заміну традиційних енергоносіїв на біопаливо місцевого походження. Вони суттєво виграють в існуючих на ринку аналогів, оскільки їх енергоефективність в 2–3 рази вища в порівнянні з існуючими технологіями.

Проекти входить до пріоритетних напрямків, визначених стратегією розвитку Тернопільської області на період до 2020 року.

При реалізації проектів в області додатково буде створено декілька сотень робочих місць.

професор Федорейко В.С. веде засідання секції Енергоефективність.