ТНПУ ім. В. Гнатюка виходить на старт!

ТНПУ ім.В.Гнатюка виходить на старт!

1 червня 2018 року в рамках Всеукраїнського забігу «Зелена миля-2018» в ТНПУ ім.В.Гнатюка відбудеться «Забіг єднання».

Всеукраїнський забіг «Зелена миля-2018» проходитиме сьогодні в усіх найбільших закладах вищої освіти України, одночасно в усіх регіонах України.

Ініціатори:
Міністерство освіти і науки України, Спортивна студентська спілка України та Національний олімпійський комітет України.

Учасники забігу:
студенти всіх факультетів, працівники підрозділів, професорсько-викладацький склад та адміністрація університету.

Збір учасників: 9.30 на стадіоні університету.

Старт: 10.00

В ТНПУ ім.В.Гнатюка люблять фізкультуру і спорт, ведуть здоровий спосіб життя, тож колектив університету радо відгукнувся і підтримав цю ініціативу.

Це відмінний шанс ще раз продемонструвати згуртованість та волю до перемоги, а ще - наповнити легені свіжим повітрям юного літа.

Зустрінемося на старті!

забіг