Майбутні перекладачі та викладачі кафедри теорії і практики перекладу на Міжнародному інвестиційному форумі  «Тернопільщина INVEST-2018»  (ФОТО)

Майбутні перекладачі та викладачі
 кафедри теорії і практики перекладу
на
Міжнародному інвестиційному форумі

«Тернопільщина INVEST-2018»

24 та 25 травня 2018 року в Збаразькому замку відбувся щорічний унікальний та відомий захід Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина INVEST-2018». Учасники події розглядали питання існуючих можливостей і перспектив розвитку провідних галузей економіки області, розбудову дієвої системи державно-приватного партнерства, підвищення конкурентноспроможності Тернопільської області. Форум спрямований на відкриття нових та розширення існуючих горизонтів, які даватимуть змогу Тернопільщині успішно заявляти про себе на міжнародній арені.

Оскільки були присутні представники з різноманітних країн світу, то саме викладачі та студенти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка здійснювали переклад для всіх делегацій. Перекладачі поділилися враженнями та отриманим досвідом, де розповіли про переваги та вагомість перекладацької діяльності.

Серед студентів були такі, які вперше перебували на такому масштабному проекті. Безперечно, усі залишилися задоволеними від можливості здійснювати переклад, відзначили важливість командної роботи та необхідність розвивати в собі рису стресостійкості. Цей неповторний шанс подарував змогу студентам відчути себе частиною великої спільної праці.

Висловлюємо велику вдячність за проведення попередніх тренінгів для перекладачів, які забезпечили студентам впевненість у собі та вміння здійснювати переклад без зайвого хвилювання.

Опорою та підтримкою для перекладачів були кандидат педагогічних наук, доцент Куца Оксана Ігорівна та кандидат філологічних наук, завідувач кафедри теорії та практики перекладу Цепенюк Тетяна Олегівна. Вони надихали студентів та ділилися вагомими порадами.

Варто відзначити, що саме завдяки зусиллям ректора Буяка Богдана Богдановича Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка був офіційним партнером заходу.

Загалом, Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина INVEST-2018» вкотре довів важливість та затребуваність перекладачів не тільки в Україні, але й у нашій області.

Магістрантка факультету іноземних мов
Андрусишин Юлія

Робота у кабінах під час пленарного засідання.
Робота у кабінах під час пленарного засідання
Доцент кафедри теорії і практики перекладу тестує технічні засоби синхронного перекладу перед початком Форуму.
Магістрантка факультету іноземних мов спеціальності «Переклад» у звукоізольованій кабіні перед початком Форуму

Викладачі та студенти під час Форуму