Студентка факультету мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка   Анастасія Решнюк отримала подяку за участь в пісенному конкурсі «Караоке без кордонів» (ФОТО)

Студентка факультету мистецтв
ТНПУ ім.В.Гнатюка
 Анастасія Решнюк отримала подяку за участь
в пісенному конкурсі «Караоке без кордонів»

15 червня 2018 року у розважальному комплексі «Максим», що в Тернополі, відбувся черговий відбірковий тур Всеукраїнського пісенного конкурсу «Караоке без кордонів». Учасники змагалися у двох вікових категоріях: дорослі та діти.

Студентка факультету мистецтв Анастасія Решнюк стала учасницею третього відбору і отримала подяку від журі!

На розгляд суддів  була представлена пісня Миколи Мозгового «Материнська любов».

Настя є учасницею естрадної студії факультету мистецтв ТНПУ під керівництвом Олени Буркацької (Волович), і це вже не перша перемога талановитої дівчини.

Ми щиро вітаємо нашу студентку і бажаємо їй натхнення та нових творчих здобутків!

Керівник естрадної студії
кафедри музикознавства
та методики музичного виховання
Олена Буркацька