В ТНПУ ім.В.Гнатюка з візитом побували представники Католицького університету в Ружомберку, Словаччина

В ТНПУ ім.В.Гнатюка з візитом

побували представники

Католицького університету

в Ружомберку, Словаччина

23 липня 2018 року Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка відвідали представники  Католицького університету в Ружомберку (Katolícka univerzita v Ružomberku), Словаччина.

Під час зустрічі з керівництвом університету проф. Амантіус Акім’як і доктор філософії Мірослав Копніцкі обговорили можливості залучення студентів зі Словаччини до навчання на факультеті мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Гості ознайомилися з умовами навчання, проживання і дозвілля, які наш університет пропонує студентам. Окрім того, під час зустрічі було обговорено можливість підписання угоди про співпрацю між Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка та Католицьким університетом в Ружомберку.

М. Копніцкі, З. Стельмащук, Г. Фальфушинська, А. Акім’як.j
М.Копніцкі, З.Стельмащук, Г.Фальфушинська, А.Акім’як