В ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулася унікальна подія: весілля весіллям, а іспит - за розкладом! (ФОТО) (ВІДЕО)

В ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулася

унікальна подія:

весілля весіллям, а іспит - за розкладом!

Чого тільки не трапляється з абітурієнтами під час вступної кампанії! Хтось від хвилювання забуде рік народження, хтось переплутає документи... Але в приймальній комісії ТНПУ ім.В.Гнатюка всі проблеми успішно вирішуються, адже тут напрацьований великий досвід і є чіткий алгоритм дій. Проте остання подія дійсно була неординарна і справила враження не тільки на членів приймальної комісії.

Так сталося, що в одної з абітурієнток дата вступного іспиту в магістратуру співпала... з датою вінчанння!  Можливо, хтось би  в такій ситуації розгубився, але абітурієнтам ТНПУ ім.В.Гнатюка властиві рішучість і сміливість. І наречена Іванна Майхер-Снігур переконала свого обранця, що одруження - не привід відмовитися від освіти! Тому після вінчання молодята разом з дружбами та дружками поїхали в університет.

Звичайно, усі хвилювалися. Та це хвилювання несподівано стало радісним, коли побачили, що біля входу в головний корпус їх чекає чисельна делегація. Зустрічати молодят вийшов ректор ТНПУ ім.В.Гнатюка професор Буяк Богдан Богданович та усі члени приймальної комісії. Богдан Богданович по-родинному тепло привітав молоду пару, вручив їм символічні весільні подарунки та солодощі. Дійсно знаково: щойно одягнувши обручки, молодята отримали з рук ректора браслети прихильників університету, а також особливі футболки з логотипом.

весільний диплом

Ще одною несподіванкою стало вручення диплому, та не простого, а про готовність до сімейного життя.  Ректор (до слова, зразковий сім'янин, батько двох дітей) зачитав присутнім, з яких дисциплін і як саме готувалася наречена, а також побажав молодятам щастя в сімейному житті і висловив сподівання, що в майбутньому в університеті вчитимуться також їхні діти.  Хтось з випускників висловив впевненість, що з таким ректорським благословенням все в молодят буде добре!

А далі була святкова фотосесія (Video&Photo by Віктор Генсерук), сповнена посмішок та добрих побажань в рідному університеті. І звичайно ж, іспит!

Іспит був дуже серйозний і важливий, але зовсім не страшний, тож абітурієнтка з ним гідно впоралася.

Згодом Іванка призналася, що під час екзамену переживала менше, ніж під час вінчання. Та це й не дивно, адже екзаменів у її житті було і буде ще багато. Нехай усі вони будуть успішними і проходять в такій же приязній і доброзичливій атмосфері!

під час екзамену
Під час екзамену

в приязній атмосфері
Така абітурієнтка запам'ятається надовго!

Все буде добре!

Присутні жартували, що вступна кампанія - це коли двоє вступають в шлюб, а люблять третього - #ТНПУ. Так, для багатьох наших студентів університет став любов'ю всього життя, маємо чудові приклади славних вчительських і викладацьких династій. А вибір навчального закладу - не менш відповідально, ніж вибір супутника життя. Тим часом в університеті започаткувалася нова традиція - родинна.

В кабінеті ректора
Ректор проф.Б.Б.Буяк гостинно запросив молодят в свій кабінет

з деканом
Фото на згадку з деканом фізико-математичного факультету Мироном Івановичем Громяком

родина ТНПУ

ТНПУ - велика, дружна родина. А ви з нами?

Колектив ТНПУ ім.В.Гнатюка щиро вітає молодят з найважливішою подією спільного життя, дякує за довіру та щиро бажає молодій парі, щоб не було в них труднощів, більших за сьогоднішній іспит! Нехай продемонстрована вами взаємна підтримка, взаєморозуміння і успіх супроводжують вас завжди! Бажаємо
довгих щасливих років сімейного життя в любові, достатку і радості!