ТНПУ ім.В.Гнатюка поповнює число лауреатів обласної премії в галузі культури

ТНПУ ім.В.Гнатюка поповнює число лауреатів

обласної премії в галузі культури

Визначені лауреати обласних премій в галузі культури за підсумками 2017 року. З радістю повідомляємо, що в номінації «Етнографія і музейна справа»  ім.Володимира Гнатюка лауреатом став доцент кафедри історії України  історичного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка Володимир Михайлович Окаринський за книгу «Тернопіль: місто, люди, історія (від давнини до 1991 року)».

Окаринський В

Щиро вітаємо Володимира Михайловича із заслуженою нагородою, бажаємо наснаги і подальших успіхів у науковій, навчальній та письменницькій праці!

Приємно, що серед лауреатів також  випускник ТНПУ ім.В.Гнатюка  Володимир Чистух - номінація «Краєзнавство», премія імені Петра Медведика за книгу «Завалівське коріння Блаженнійшого Любомира Гузара»; Василь Феленчак, в минулому викладач ТНПУ ім.В.Гнатюка -  номінація «Музичне мистецтво», премія  імені Соломії Крушельницької за музичні програми патріотичного спрямування.