Підписана угода про співпрацю   між Тернопільським обласним осередком   НОК України   та науковою лабораторією «СОКРАТ»   ТНПУ ім.В.Гнатюка

Підписана угода про співпрацю

між Тернопільським обласним осередком

НОК України

та науковою лабораторією «СОКРАТ»

ТНПУ ім.В.Гнатюка

Напередодні відзначення дня фізичної культури і спорту в Україні 6 вересня 2018 року відбулось підписання угоди про співпрацю між Тернопільським обласним відділенням НОК  України та науковою лабораторією «СОКРАТ» (спорт, освіта, культура, розвиток, активність, творчість) Тернопільського національного університету імені Володимира Гнатюка. У присутності декана факультету фізичного виховання доц. Володимира Омельяненка від олімпійського комітету угоду підписав перший заступник Тернопільського обласного відділення НОК України п. Віталій Ігнатенко від наукової лабораторії її керівник доц. Андрій Огнистий.

Підписання угоди з НОК України

Укладений договір передбачає організаційну, науково-методичну та науково-дослідну співпрацю з метою розробки, пошуку, засвоєння і використання на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка нововведень в освітній галузі, що стосуються олімпійської освіти, олімпійського та професійного спорту.

Зі свого боку Тернопільське обласне відділення НОК України буде сприяти в організації та проходженні студентами і магістрантами університету педагогічної практики за специфікою роботи, надавати необхідну практично-методичну допомогу студентам ТНПУ ім.В.Гнатюка  в організації та проведенні спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів, написанні сценаріїв тощо, знайомити викладачів та студентів із сучасним досвідом, формами та методами фізичного виховання і спортивного тренування через надання відповідної науково-методичної літератури, сприяти у проведенні наукових досліджень з фізичного виховання, спорту та олімпійської освіти молоді.

Доц. А.В.Огнистий