Урочисте закриття Міжнародної літньої школи «Українські студії» у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка (ФОТО)

Урочисте закриття Міжнародної літньої школи
«Українські студії»
 у Тернопільському національному
педагогічному  університеті
 імені Володимира Гнатюка

7 вересня 2018 року у кімнаті-музеї Володимира Гнатюка нашого університету відбулася церемонія закриття Міжнародної літньої школи «Українські студії», організованої кафедрою української мови та методики її навчання і відділом міжнародних зв’язків.

Ректор Б. Б. Буяк вручив слухачам школи сертифікати про успішне завершення навчання і подарунки, а проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Г. І. Фальфушинська висловила надію на подальшу співпрацю.

Вітальне слово ректора проф. Б. Б. Буяка.j
Вітальне слово ректора проф. Б. Б. Буяка

Вручення сертифікатів та подарунків

Декан факультету філології і журналістики Т.П.Вільчинська закцентувала на важливості вивчення народних звичаїв і традицій. Приємним завершенням урочистостей стали українські вечорниці, які підготували студенти і викладачі факультету філології і журналістики.

Гостинці із передбаченнями

Студенти-філологи на вечорницях

Урочисте закриття Міжнародної літньої школи Українські студії
Урочисте закриття Міжнародної літньої школи "Українські студії"