Тепер студенти  або «Як на факультеті педагогіки і психології нових студентів «посвячували» (ФОТО)

Тепер - студенти !
або «Як на факультеті педагогіки і психології
 нових студентів «посвячували»

Цьогоріч до ТНПУ надійшло близько 10000 заяв вступників та лише 2200 пощастило стати студентами нашого вишу. А 550 з них стали студентами факультету педагогіки та психології.

14-15 вересня відбулася «Посвята в студенти» майбутніх учителів, вихователів, психологів та соціальних працівників, а саме першокурсників денної форми навчання факультету педагогіки і психології.

студенти факультету педагогіки та психології
Студенти факультету педагогіки та психології

Посвята розпочалась вітальним словом декана факультету – Чайки Володимира Мирославовича. У своєму виступі він тепло привітав першокурсників зі святом, яке знаменує початок їхнього студентського життя, оскільки невеликий досвід навчальної роботи вони вже здобули під час лекцій, семінарів та практичних занять. Декан також побажав шанувати традиції факультету, успіхів у навчанні і в житті, гарного відпочинку, «спілкування з природою», весело провести час, краще познайомитися, зробити незабутні фото.

Для представлення своїх груп, студенти-першокурсники показували танцювальні номери, співали пісні, розказували вірші та демонстрували акторські сценки.

Представлення груп

Також свої таланти продемонстрував актив факультету. Висловлюємо окрему подяку всьому активу за організацію цього свята: Корженівській Юлії, Сокаль Олені, Вознюк Юлії, Морозович Тамарі, Вегері Анастасії, Гурській Анастасії (студенти групи СР-22), Риженку Артуру та Дуднику Юрію (ПС-31), Бадуліній Юлії (ПО-42), Шишак Андріані (ПО-22), Клюк Вікторії (ПО-22).

Новоспечені студенти факультету

Незабутнім для новоспечених студентів стало святкове вогнище, під потріскування якого усі присутні прийняли «студентський еліксир» з солодким подарунком та заспівали пісень під чарівний акомпонемент декана. А вже наступного дня святкування продовжилось спортивними іграми та студентським квестом.

Студенти ФПП - неперевершені!

Дякуємо також кураторам груп, які взяли активну участь у проведені свята: Онишкову З.М. (ПО-11), Писарчук О.Т.(ДО-11), Жарковій І.І. (ПО-12, ДО-12), Горішній Н.М. (СР-12), Олійник Г.М. (СР-11), Олексюк В.Р (ПС-11).

Дякуємо за те, що ви з нами!

Майже дві сотні фото можна переглянути в альбомі