Пленум Наукових рад НАН України відбувся    у ТНПУ імені  Володимира Гнатюка (ФОТО)

Пленум Наукових рад НАН України відбувся

у ТНПУ імені  Володимира Гнатюка

20–21 вересня 2018 року на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбувся розширений Пленум Наукових рад із проблем «Інформація. Мова. Інтелект» та  «Закономірності розвитку мов і практика мовної діяльності» НАН України на тему «Всеукраїнський лінгвістичний діалог». У роботі Пленуму взяли участь науковці з академічних установ – Інституту мовознавства ім.О.О.Потебні, Українського мовно-інформаційного фонду, а також із провідних закладів вищої освіти усієї України. Голова Наукової ради «Закономірності розвитку мов і практика мовної діяльності» НАН України доктор філологічних наук, професор В.М.Бріцин зазначив, що одне із найважливіших завдань сучасного мовознавства – створення системи національних лінгвістичних ресурсів та національної лінгвістичної інфраструктури України, яка змістово охоплює всю мовну проблематику;  що конструктивний лінгвістичний діалог науковців сприятиме вирішенню таких актуальних питань.

Засідання Пленуму веде проф. В. М. Бріцин

Під час засідання Пленуму

Колективне фото на згадку

Організатори Пленуму на зустрічі із ректором проф. Б. Б. Буяком

Концертна програма

Приємним сюрпризом для гостей стала концертна програма, яку підготували викладачі і студенти факультету мистецтв. Координатор виїзного засідання Пленуму кафедра української мови та методики її навчання (завідувач – проф.Л.В.Струганець) після засідання організувала для учасників Пленуму екскурсійну програму, щоб ознайомити з історією та культурою нашого краю.

Кафедра української мови та методики її навчання