Цікаві і незабутні враження учнів   від екскурсії на хіміко-біологічному факультеті   ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Цікаві і незабутні враження учнів

від екскурсії на хіміко-біологічному факультеті

ТНПУ ім.В.Гнатюка

На хіміко-біологічному факультеті відбулася екскурсія для учнів 6 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов. Супроводжували учнів вчитель біології, класний керівник 6-в класу Судомир Л.М. і вчитель біології та основ здоров’я Гетманюк І.Б.

На факультеті дітей зустріла завідувач кафедри ботаніки та зоології, професор Пида С.В. Розпочалася екскурсія у навчальну лабораторію морфології та систематики рослин – гербарій, де завідувач лабораторії Яворівський Р.Л. ознайомив учнів з особливостями збору та оформлення гербарію. Надзвичайний інтерес викликала у шестикласників робота з мікроскопом.

У зоологічному музеї учні мали можливість розглянути різноманітні експонати. Із зацікавленістю слухали інформацію доцента Шевчик Л.О. Особливе захоплення викликав у дітей живий куточок, з яким їх познайомила старший лаборант Чекан М.Р. З неабияким запалом учні відвідали лабораторію анатомії людини, де допитливо розглядали вологі препарати, анатомічні моделі та муляжі.

Учні у лабораторії морфології та систематики рослин-гербарію ДІти розглядають тваринок у живому куточку

Учні у лабораторії морфології та систематики рослин-гербарію
Діти розглядають тваринок у живому куточку

Продовжилась екскурсія на кафедрі хімії та методики її навчання. Зустрів дітей завідувач кафедри, доцент Барановський В.С. Цікаві хімічні досліди, робота з світловим мікроскопом, які продемонстрували аспіранти Хома В.В. та Горин О.І., не залишили байдужими жодного учня.

Цікаві хімічні досліди

Учні у лабораторії анатомії людини

Школярі у зоологічному музеї

Наступним етапом екскурсії стало ознайомлення шестикласників з електронним мікроскопом, яке організувала доцент кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін Боднар О.І.

Приємно було спостерігати за неймовірним захопленням та емоційним піднесенням шестикласників. Екскурсія вдалася, учні ще довго ділилися незабутніми враженнями один з одним, з вчителями та батьками, які їх очікували. Дух радості, творчості і натхнення, яким переповнили університетські аудиторії та лабораторії учні, є підтвердженням того, що усі ми разом робимо добру і потрібну справу – навчаємо і виховуємо.

До нових зустрічей, наші маленькі друзі! Чекаємо вас знову і знову!