Профком працівників ТНПУ ім. В.Гнатюка організував мандрівку вихідного дня (ФОТО)

Профком працівників ТНПУ ім. В.Гнатюка

організував мандрівку вихідного дня

27-28 жовтня 2018 р. за підтримки профкому працівників Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка була організована захоплююча мандрівка в рамках туру вихідного дня. В ході поїздки, понад 40 працівників університету відвідали м.Хотин, м.Кам’янець-Подільський та колись величне древнє місто, а зараз затоплене село Бакоту.

Перед відвідування Кам'янець-Подільської фортеці

Неабияке враження на учасників поїздки справила велична Хотинська фортеця. Сьогодні це  – Державний історико-архітектурний заповідник і одне із семи чудес України, що
веде свій початок від Хотинського форту, який був створений у X столітті князем Володимиром Святославичем.

На фоні Хортинської фортеці

У м.Кам’янець-Подільський група відвідала однойменну фортецю та численні історико-архітектурні пам'ятки Старого Міста, серед яких особливе місце зайняли давні церкви та костели.

Сходи колишньої Вірменської церкви

Незабутнє враження справив також унікальний каньйон р.Смотрич, що утворився в товщі прадавніх коралових рифів.

Відвідуючи Бакоту, мандрівники мали змогу помилуватися надзвичайно мальовничими краєвидами, послухати змістовну захоплюючу розповідь місцевого краєзнавця Горбняка Т.В.

Заступник голови профкому працівників університету
Каплун І.Г.

Про історію Бакотського наскельного монастиря розповідає Горбняк Т.В
Про історію Бакотського наскельного монастиря розповідає Горбняк Т.В.
Спільне фото на фоні Бакотської затоки