Історики - археологи  ТНПУ ім.В.Гнатюка відвідали    Тернопільський обласний державний архів (ФОТО)

Історики-археологи

ТНПУ ім.В.Гнатюка відвідали

Тернопільський обласний державний архів

1 листопада студенти першого курсу історичного факультету, спеціальності "Історія та археологія" відвідали Тернопільський архів в рамках курсів історії України та допоміжних історичних дисциплін.

"Ми, студенти нововідкритої спеціальності "Історія та археологія", отримали можливість поспілкуватись із директором та пройтись місцями, які бережуть важливу інформацію для держави та суспільства в цілому", - ділиться враженнями студентка Гладиш Наталя.

історики - археологи із директором
Історики - археологи із директором

Першою точкою маршруту стала цікава розмова із директором - паном Федором Івановичем Полянським, який радо зустрів студентів, розповів про важливість напряму архівознавство. До слова, це також випускник ТНПУ, а саме історичного факультету.

Також випала чудова можливість побувати в архівосховищах! Студентам розповіли про умови зберігання документів, як проходить процедура опису. Показали старовинні документи, також продемонстрували місце, в якому твориться  диво - кабінет, де проходить реставрація.

лабіринтами документів
Лабіринтами документів

демонстрація оригіналу судової справи
Демонстрація оригіналу судової справи

Оригінальна карта, накреслена рукою

Не всі жителі міста та області знають про "італійський дворик" на цій території. Атмосфера вражає. Присутність загадковості додає певного шарму та колориту! Історики-археологи зробили світлини, які вдало поповнили колекцію спогадів.

археологи
Майбутні археологи

"Сьогодні відвідала архів в Тернополі. Враження переповнюють досі, а емоції тільки позитивні. Відвідуючи такі місця, справді можеш зрозуміти, що ти навчаєшся саме там, і твоє покликання - шукати, досліджувати, відкривати щось нове", - пише студентка Качунь Анастасія.

Отже, студенти спеціальності " Історія та археологія" зичуть  Тернопільському обласному державному архіву процвітання. Ми радо вступаємо в коло постійних відвідувачів!

Студентка історичного факультету
Паньків Ірина