Міжнародна делегація в захопленні від знайомства з ТНПУ  ім.В.Гнатюка

Міжнародна делегація в захопленні

від знайомства з ТНПУ  ім.В.Гнатюка

Вивчати освітянський досвід в Тернопіль приїхала міжнародна делегація. Впродовж декількох днів гості з Казахстану та Естонії відвідували заклади освіти, обмінювалися думками. Побували вони і в ТНПУ ім.В.Гнатюка - найпотужнішому сучасному осередку підготовки освітянських кадрів і найкращому за рейтингом педагогічному університеті з давніми традиціями і прогресивними підходами.

Зарубіжні гості

Освітні проблеми - міжнаціональні
Освітні питання - міжнаціональні

Делегація мала зустріч з ректором університету проф.Б.Б.Буяком, який розповів про навчальні, наукові напрацювання університету, досвід міжнародного співробітництва.

Конструктивний діалог

обмін досвідом
Обмін досвідом

Члени делегації, в свою чергу, поділилися досвідом організації освіти в своїх країнах, розповіли про сучасні виклики, що стоять перед освітянами.

Гості були в захопленні від знайомства з ТНПУ ім.В.Гнатюка, організації навчального процесу, наукового потенціалу.

Зараз університет налагоджує співробітництво з Казахським національним педагогічним університетом імені Абая м.Алмати. В перспективі - спільні науково-педагогічні проекти, нові напрямки досліджень, нові можливості для професорсько-викладацького складу, аспірантів, магістрантів, студентів.