Для студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка провели тренінг з самопізнання

Для студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка

провели тренінг з самопізнання

Нещодавно студенти групи СР-21 факультету педагогіки і психології разом зі своїм куратором Ольгою Володимирівною Водяною взяли участь у тренінговому занятті із самопізнання «Прокачай свої емоції». Заняття провела практичний психолог соціально-психологічної служби університету Уляна Володимирівна Мелешко.

Студенти разом з куратором виконували цікаві вправи, демонстрували в колі результати спільної роботи та обговорювали їх. Загалом тренінг пройшов у доброзичливій та дружній атмосфері. Крім поповнення своїх знань про емоції, студенти мали можливість пізнати себе, краще познайомитись один з одним, скоротити дистанцію в спілкуванні, дізнатися цікаві факти про кожного та розвинути навички позитивної соціальної поведінки.

відділу у справах молоді ТНПУ ім.В.Гнатюка
Мелешко Уляна Володимирівна

Під час тренінгу