Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з орфографії польської мови (ФОТО)

Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка  взяли участь

у Всеукраїнському конкурсі з орфографії

польської мови

У суботу, 24 листопада, в Прикарпатському національному університеті ім.Василя Стефаника відбувся ХІV Всеукраїнський конкурс з орфографії польської мови під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні. Захід проводився вже 14-ий рік поспіль.

Від нашого університету участь у конкурсі взяли студентка 3-го курсу факультету іноземних мов Рутило Анастасія та студентка 1-го курсу факультету філології та журналістики Піскун Вероніка. Дівчата спробували свої сили у орфографічному диктанті, що був написаний особисто професором Академії ім. Якуба Спарадижа в Ґожув-Велькопольському (Республіка Польща) Ельжбетою Скорупською-Рачинською.

Представниці ТНПУ в очікуванні результатів
Представниці ТНПУ ім.В.Гнатюка в очікуванні результатів

Загалом участь у конкурсі взяли близько 50-ти студентів із 22-ох вишів країни, а перемогу здобула студентка Прикарпатського національного університету ім.Василя Стефаника.

Призерів та учасників конкурсу нагородили дипломами, а також пам’ятними і смачними подарунками.

Вручення нагород учасникам