Сторінка ТНПУ ім.В.Гнатюка - потужний інформативний ресурс з унікальним контентом

Сторінка ТНПУ ім.В.Гнатюка -

потужний інформативний ресурс

з унікальним контентом

Дорогі друзі! Сучасні технології виводять на перший план за інформативною спроможністю  соціальні мережі. ТНПУ ім.В.Гнатюка не лишився осторонь: вже не перший рік наш університет має офіційну сторінку в мережі Facebook — це найбільша у світі соціальна мережа, що  була створена спочатку для студентів деяких американських університеті, швидко охопила світ і, звичайно ж, знайшла прихильність наших студентів.

Сьогодні  офіційна FB-сторінка ТНПУ ім.В.Гнатюка - потужний інформативний ресурс з унікальним контентом, сучасний щоденний  дайджест освітянських, педагогічних, студентських новин. На сторінці ми регулярно публікуємо актуальні повідомлення МОН, інформацію з дошкільного та шкільного виховання і навчання, поради психологів, пропонуємо  кращі статті з щоденного огляду тематичних ЗМІ, розповідаємо про життя нашого університету, факультетів і кафедр, міжнародне співробітництво,   досягнення колективу, наукові розробки, спортивні досягнення мистецькі імпрези, про наші таланти та студентські лайфхаки.

Життя університету та його історію яскраво ілюструють більше двохсот фотоальбомів - там ви знайдете світлини своїх друзів і знайомих.

Незмінною популярністю користуються рубрики "ЗМІ про нас""Освіта світу", "Студентоцентризм", "Інклюзивна освіта", "Батькам", "Вчителям", "Наша гордість", "історії успіху ТНПУ" тощо. Про цікаві маршрути нашого краю читачі дізнаються з рубрики "Мандруй". Усі анонси важливих подій міста, всі прем'єри, кінопокази, виставки, концерти, змагання тощо відображаються в нашій рубриці "Адреси дозвілля".

Для тих, хто мріє про вступ до вишу, публікується інформація про ЗНО, пропонуються різні види підготовки до випробувань, повідомлення для абітурієнтів, висвітлюється вступна кампанія, поради фахівців.

Вже майже рік успішно реалізовується проект "Субота конкурсний день": щосуботи на сторінці ви знайдете інформацію про різноманітні конкурси, змагання, гранди, програми для студентів, стипендіальну підтримку митців, науковців, журналістів, фотографів і так далі. Слідкуючи за рубрикою, кожен може знайти для себе можливість самореалізації на університетському, обласному, всеукраїнському чи міжнародному рівні.

Офіційна FB-сторінка університету була і буде поза політикою, не займається рекламою, але активно співпрацює з сторінками і групами факультетів, кафедр, абітурієнтів, наших фанів, викладачів, науковців, студентів наших випускників.Ми радо поширимо цікаву і корисну інформацію і допоможемо вам знайти прихильників в мережі. Запрошуємо до співпраці! Надсилайте власну інформацію про цікаві події, замітки, фото, статті, посилання  на відео  і т.д. на адресу novyny@tnpu.edu.ua

Підписатися на сторінку можна тут - https://www.facebook.com/TNPU.news/

Як це зробити, дивіться на фото.

фб сторінка

В Інтернет-просторі в нас тисячі прихильників, і ми вдячні усім, хто нас читає, коментує, поширює інформацію і підтримує публікації, залежно від змісту, демонструє високу оцінку, власне вподобання, висловлює обурення чи співчуття. Отже, обов'язково підпишіться на нашу сторінку, якщо з якоїсь причини ви ще цього не зробили.

А якщо ви вже є нашим підписником, то поділіться інформацією з друзями, запросіть їх уподобати нашу сторінку!

Адже 2018 рік вийшов на фінішну пряму, в грудні буде багато підсумкових статей, аналітики, святкових репортажів.

А в наступному, 2019 році сторінка буде ще цікавішою, адже це сторінка найкращого університету!

Ми пропонуємо кожному шлях для успіху, адже ТНПУ ім.В.Гнатюка - місце, де збуваються мрії. А ви з нами?