Лайфхаки географічного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка необхідні мешканцям Тернополя

Лайфхаки географічного факультету
 ТНПУ ім.В.Гнатюка необхідні
мешканцям Тернополя

Практичне спрямування заходу «Лайфхаки у повсякденному житті та природі», який був проведений викладачами і студентами географічного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка у Великогаївській загальноосвітній школі I-III ступенів, викликав зацікавленість у громадськості міста Тернопіль.

Одним з проявів цього було звернення журналіста Тернопільського обласного радіо Оксани Макогін щодо детальної розповіді про даний воркшоп для передачі "Файний ранок" для ефіру в неділю, 9 грудня.

Іван Рудакевич, викладач кафедри географії України і туризму та Лісова Наталія, доцент кафедри геоекологіїта та методики навчання екологічних дисциплін поділилися детальною інформацією про визначення якості продуктів харчування в домашніх умовах, наявність геологічного музею на географічному факультеті, плани подальшої практичної та освітницької діяльності факультету, перспективи екологічного виховання мешканців міста Тернопіль та загальними враженнями про воркшоп.

Загалом, заходи такого характеру є важливими для популяризації природничих наук серед мешканців міста Тернопіль та області.

За інформацією географічного факультету

В студії