Ректору ТНПУ ім.В.Гнатюка   урочисто  вручили  почесну відзнаку   "Народний бренд 2018" (ВІДЕО) (ФОТО)

Ректору

ТНПУ ім.В.Гнатюка

урочисто  вручили  почесну відзнаку

"Народний бренд 2018"

Як ми вже повідомлялиза результатами результати традиційного щорічного конкурсу Народний бренд 2018 в номінації "Вищі навчальні заклади"  Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка посів перше місце. Цьогоріч конкурс проходив під гаслом "Довіру варто завойовувати!"

Вчора, 12 грудня, у приміщенні "Garden Hall" була проведена урочиста церемонія нагородження переможців.  Загалом змагалися майже дві тисячі установ, підприємств та організацій в 48-ми номінаціях. Як повідомила Media Корпорація RIA, за кращих голоси віддали 7 488 мешканців Тернополя.

Під гучні оплески нагороду ТНПУ ім.В.Гнатюка прийняв ректор професор Богдан Богданович Буяк.

вручення

Народний бренд

Вручення відзнак відбувалося у святковій, піднесеній атмосфері.

Отримавши заслужену нагороду,  Богдан Богданович виголосив промову, у якій відзначив, що для ТНПУ ім.В.Гнатюка особливо престижно стати кращим у Тернополі - студентській столиці України. Він також подякував колективу університету, підкресливши, що найбільша гордість університету - його славнозвісні випускники, і привітав присутніх з прийдешніми святами.

"Кожна нагорода справді заслужена, адже "Народний бренд" - результат волевиявлення громадян, читачів сайту "20 хвилин" і газети "RIA плюс", - наголосив регіональний видавець Media Корпорації RIA Юрій Штопко.

Відразу ж після вручення нагороди на адресу університету полинули чисельні вітання від тернополян, наших земляків з-за кордону, освітян, випускників, партнерів, друзів.

Ось деякі з них

Любов Шендеровська
Вітаю. Це велике визнання навчального закладу та Вас як ректора. Вагома заявка на майбутнє освіти не тільки Тернопілля. Горджусь, що моя альма- матер досягла таких висот. Успіхів та процвітання. Майбутніх перемог та звершень.

Yaroslav Kichuk
Вітаю трудовий колектив, ректора та колишніх керівників!

Світлана Пільгун
Вітаю свій рідний ПЕДАГОГІЧНИЙ. Ми найкращі

Іванна Андрійчук
Щирі вітання та гордість за наш #ТНПУ! Чудовий колектив, заслужена нагорода!!!

Марія Дацків
Наш університет, як завжди- найкращий у місті!!! А з часом завдяки ректору і його команді - і в Україні!!! Сподіваюся!

Iryna Borys
Ніколи й не сумнівалася, що ТНПУ - це гордість Тернополя! З Перемогою Вас!!!

Лілія Подворняк
Це дуже круто.Я пишаюся, що є випускницею ТНПУ. Це заслуга всього колективу закладу на чолі з мудрим та талановитим керівником.Я бажаю Вам натхнення, плідного розвитку і не зупинятися на досягнутому.

Галина Снітовська
А чи могло бути по іншому?!От що значить"Людина на своєму місці"!Це про ректора університету-цілеспрямованого і креативного,талановитого і дууужее перспективного!!!Так тримати!Вперед крізь терни до зірок!!!Успіхів!

Olesia Pushkar-Hutsal
Круто!  Щиросердечні щонайщиріші вітання! Горда,що була студенткою #ТНПУ

Khrystyna Stetsyk
Колектив Маркетинг-центр " ДАЛІ " вітає свого партнера з з перемогою у "Народному бренді 2018".
Ви найкращі #з_нами_ДАЛІ

Ilgama Allahverdiyeva
Вітаю Вас, колектив та студентів ТНПУ!

Olya Varko Pyndykivska
Браво!!! Ви це заслужили!

Ще раз Вітаємо з перемогою в конкурсі "Народний бренд 2018" весь колектив колектив ТНПУ ім.В.Гнатюка, наших студентів, викладачів, працівників, випускників, всіх наших прихильниківта
 майбутніх абітурієнтів!

А ще одна почесна відзнака, до речі, вже не перша в конкурсі
"Народний бренд", займе своє місце серед інших чисельних нагород  колективу, надихаючи усіх на нові успіхи.

І успіхи не забаряться!

статуетка