Наприкінці 2018 року ТНПУ ім.В.Гнатюка отримав чудові подарунки від ректора (ФОТО)

Наприкінці 2018 року ТНПУ ім.В.Гнатюка

отримав чудові подарунки від ректора

Не зважаючи на клопоти останніх днів грудня 2018 року, ректор ТНПУ ім.В.Гнатюка професор Буяк Богдан Богданович знайшов можливість відвідати підрозділи університету, поспілкуватися з працівниками. В ході зустрічей спільно аналізували зроблене, вивчали перспективи.

іноземні мови

Богдан Богданович цікавився труднощами, відзначав успіхи колег, вручав відзнаки та подарунки, разом з головою профкому працівників університету Анатолієм Анінійовичем Григоруком тепло вітав співробітників з прийдешніми святами.

грамота

подарунки

Чудовим дарунком до свят стали плазмові телевізори, які отримали всі корпуси.

історики

Панорама

Це дасть можливість значно розширити  інформаційні можливості університету: найближчим часом буде створена ще одна, сучасна і ефективна внутрішня відеомережа в ТНПУ ім.В.Гнатюка для максимального поширення новин, оголошень, фото та відеоматеріалів.

Більше фото дивіться в  альбомі

В Новий, 2019 рік колектив університету прямує, сповнений найкращих сподівань, сміливих планів, оптимізму і готовності діяти в інтересах студентів, нашої альма-матер, вітчизняної науки та розквіту України.

дивимося в майбутнє