На факультеті фізичного виховання відбувся науково-методичний семінар «Інноваційні підходи до фізичного виховання і спорту студентської молоді» (ФОТО)

На факультеті фізичного виховання

відбувся науково-методичний семінар

«Інноваційні підходи до фізичного виховання

і спорту студентської молоді»

З нагоди відзначення 28-ї річниці заснування НОК України, вшанування Олексія Бутовського та Івана Боберського Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, один з провідних педагогічних вузів України, в стінах якого виховуються майбутні педагоги, спортсмени високої кваліфікації, переможці і призери Чемпіонатів Європи, Світу та Олімпійських ігор, спільно з Тернопільським обласним відділенням НОК України та Олімпійською академією України 21-22 грудня 2018 року провів четвертий регіональний науково-методичний семінар «Інноваційні підходи до фізичного виховання і спорту студентської молоді».

З вітальним словом до учасників науково-методичного семінару звернувся ректор ТНПУ ім. В.Гнатюка професор Богдан Буяк, який присутнім плідної праці та творчої наснаги.

Вітальне слово професора Богдана Буяка

З короткою промовою перед учасниками науково-методичного семінару виступив начальник управління фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації п.Віктор Мацикур.

У дисусії прийняв участь начальник управління Фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації п. Мацикур В.С.
У дисусії прийняв участь начальник управління фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації п. Мацикур В.С.

Ректор університету уважно вивчає пробеми, які будуть підняті на семінарі
Ректор університету уважно вивчає проблеми, які будуть підняті на семінарі

У цьому році учасниками науково-методичного семінару стали більше п’ятдесяти науковців з провідних вузів України, ближнього та дальнього зарубіжжя. Інтернет-сторінку науково-методичного семінару постійно відвідують науковці, студенти, спортсмени та прості громадяни Україниі всього світу,  які цікавляться олімпійським рухом, фізичним вихованням та спортом.

Доц. Огнистий А.В.