Студент ТНПУ ім.В.Гнатюка став Людиною року. Вітаємо!

Студент ТНПУ ім.В.Гнатюка

став Людиною року

Вітаємо!

Конкурс «Людина року» на Тернопільщині проводиться вже багато років. Його засновники та організатори - спортивно-мистецький і духовний центр «Моя Україна» та редакція всеукраїнської незалежної громадсько-політичної газети «Вільне життя плюс»

З радістю повідомляємо, що в числі одинадцяти лауреатів згаданого конкурсу у 2018 р. - студент факультету фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка Тарас Михайлович Радь.

Тарас Радь — майстер спорту міжнародного класу з лижних перегонів та біатлону, золотий призер зимової Олімпіади, один з 5 найкращих дебютантів Паралімпійських ігор, наймолодший  паралімпійський чемпіон, тричі чемпіон України з лижних гонок та біатлону, отримав від Президента України  орден «За заслуги»  ІІІ ступеня.

Щиро вітаємо Тараса з черговою відзнакою та бажаємо наснаги, незламної сили, нових успіхів та перемог!