Запрошуємо до участі в Програмі Study Tours to Poland

Запрошуємо до участі

в Програмі Study Tours to Poland

Польсько-Американський Фонд Свободи, Фонд «Лідери змін» та Фонд «Боруссія» оголошують набір для мотивованих, активних молодих людей на участь у Програмі Study Tours to Poland (STP). STP – це півтора тижня інтенсивної пізнавальної програми в міжнародній групі однодумців, під час котрої учасникам надається можливість отримати нові знання та навички, познайомитися з цікавими людьми, відвідати розвиваючі заходи. STP – це не тільки новий досвід, але і передача власного.

На відпочинок не залишається багато часу, але спільний час, проведений з іншими учасниками, організаторами та волонтерами дає можливість пізнати ближче ровесників з сусідніх країн та знайти нових друзів.

Для участі в STP кандидати проходять відбір на конкурсній основі.

ХТО МОЖЕ СТАТИ УЧАСНИКОМ STP

У Програмі Study Tours to Poland можуть взяти участь студенти закладів вищої освіти, які поєднують успішне навчання з позанавчальною діяльністю свого університету (наприклад, у студентському самоврядуванні) або такі, що проявляють активність в діяльності громадських/молодіжних організацій, у волонтерських рухах тощо.

Кандидати повинні відповідати усім наступним формальним вимогам:

• бути громадянами України та навчатися в одному з ЗВО України

• мати від 18 до 21 років (кандидати народжені в період від 1 липня 1997 до 31 грудня 2000 р.)

• мати дійсний закордонний паспорт (термін дії паспорту повинен бути щонайменше до 30 вересня 2019)

• не брати раніше участі у Програмі Study Tours to Poland

ТЕРМІНИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ

Візити відбуватимуться в квітні та травні 2019 (конкретні дати участі будуть подані закваліфікованим учасникам індивідуально).

Тривалість візиту: дo 12 днів.

ВИТРАТИ, ПОВ’ЯЗАНІ З УЧАСТЮ У ПРОГРАМІ

Під час візиту учаснику забезпечується:

помешкання в хостелі (в багатомісних кімнатах)

триразове харчування (сніданок, обід, вечеря)

часткове повернення коштів на проїзд (з міста навчання до міста реалізації програми і повернення до міста навчання)

допомога в отриманні безкоштовної візи на період участі в STP.

ПРИЙОМ І РОЗГЛЯД ЗАЯВОК

Заявки від кандидатів приймаються до 31 січня 2019 включно (до 23:59 за польським часом).

Перейти до заповнення заявки можна  тут.

Детальніше про програму за посиланням.