На фізико-математичному факультеті ТНПУ ім.В.Гнатюка стартував проект «Популяризація STEM-професій» (ФОТО)

На фізико-математичному факультеті

ТНПУ ім.В.Гнатюка стартував проект

«Популяризація STEM-професій»

З 16 по 19 грудня 2018 року викладачі кафедри інформатики та методики її навчання взяли участь у конкурсі соціально-інноваційних проектів ТНПУ імені Володимира Гнатюка, представивши проект «Популяризація STEM-професій». За результатами підготовки й захисту перед представниками Британської ради в Україні, громадських організацій, університетської спільноти проект увійшов до числа переможців, яким надано фінансову підтримку для реалізації інноваційних ідей.

У рамках реалізації проекту «Популяризація STEM-професій» колективом кафедри інформатики та методики її навчання (Н.Р.Балик, С.В.Мартинюк, А.В.Вельгач, Н.Б.Маланюк, Г.М.Скасків) 28 січня 2019 року для 18 учнів Тернопільського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого» було проведено STEM-екскурсію. Екскурсія була організовано у співпраці з учителем інформатики ЗОШ № 12 Іриною Вікторівною Гнатик.

Створення учнями моделей за допомогою 3D ручки

Екскурсія у STEM центрі.
Екскурсія у STEM центрі

Учні Тернопільського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого»

У ході екскурсії учні дізналися чимало цікавого про історію і сучасний стан 3D-моделювання і 3D-друку, мали можливість оглянути розроблені працівниками кафедри моделі замків Тернопілля, ознайомитися зі STEM-професією «Інженерія 3D-друку», а також самостійно спробувати змоделювати найпростіші зображення з використанням 3D-ручки.

Більше фото дивіться
тут