Угода між ТНПУ ім В.Гнатюка та StudyAboard Center   стала ще одним кроком   українсько-китайського освітнього співробітництва (ФОТО)

Угода між ТНПУ ім В.Гнатюка

та StudyAboard Center

стала ще одним кроком

українсько-китайського освітнього співробітництва

1 лютого 2019 року ТНПУ ім.В.Гнатюка відвідала делегація з Китайської Народної республіки. Нещодавно на ім’я ректора університету проф.Б.Б.Буяка надійшов лист від StudyAboard Center, China Ltd. – міжнародної організації, що спеціалізується на навчанні в Україні, в якому були викладені наміри встановлення довготривалих стосунків з метою співробітництва в галузі освіти Китаю та України. Візит представників StudyAboard Center став ще одним кроком для встановлення дружніх відносин між Україною та Китаєм.

Зустріч делегації

В складі китайської делегації StudyAboard Center в ТНПУ ім.В.Гнатюка побували:
голова - Ван Йітан;
генеральний директор- Донг Цзянь;
заступник генерального директора - Хуан Тебовей;
заступник генерального директора - Сюй Цзюнь;
консультант з навчання за кордоном - Лю Сіюань.

В робочій зустрічі з української сторони брали участь:
ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка проф.Б.Б.Буяк;
проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва  доц.Г.І.Фальфушинська;
начальник відділу у справах молоді університету доц.В.Л.Брославський;
начальник відділу міжнародних
зв’язків Р.М.Мисула та інші.

Обговорення напрямків співпраці

Китай активно провадить політику академічної добpочесності, це підняло  кpаїну на один високий рівень економічного розвитку та зробило перспективним діловим партнером. Під час офіційного прийому в ректораті гості засвідчили, що Україна - прекрасна країна з багатими та якісними освітніми ресурсами та висловили бажання створювати індивідуальні проекти співпраці для навчання студентів, аспірантів і докторантів з КНР в ТНПУ ім.В.Гнатюка. Серед іншого делегати мали намір підготувати рекламний ролик про університет китайською мовою, щоб наочно представляти інтереси навчального закладу в Китаї.

В ході зустрічі, що проходила в діловій та приязній атсмосфері, учасники обговорили головні аспекти та напрями співпраці, підписали відповідну угоду про довгострокову співпрацю та обмінялися пам'ятними подарунками.

Момент підписання угоди

Історична мить

Українська гостинність

Гості були приємно вражені українською гостинністю та висловили захоплення українськими традиціями.

Задля майбутнього співробітництва

Українська освіта інтегрується у світовий простір

Після цього делегація познайомилася з історією ТНПУ ім.В.Гнатюка, оглянула навчальні аудиторії, спортивні зали, побувала в музеї спортивної слави, були вражені досягненнями спортсменів, що навчаються на факультеті фізичного виховання.

Знайомство з навчальною базою
Знайомство з навчальною базою університету

В музеї спортивної слави
В Музеї спортивної слави

З великим інтересом делегація відвідала студентське містечко, познайомилася з умовами проживання студентів в гуртожитках, можливостями для проведення дозвілля та занять спортом.

Особливого колориту набув візит на факультет - мистецтв: тут увазі гостей представили імпровізований концерт.

пісня зачаровує
Українська пісня зачаровує

До слова, ансамбль бандуристів університету неодноразово бував на гастролях в Китайській Народній Республіці, де користувався незмінним успіхом, виконуючи українські та китайські пісні, ансамбль навіть отримав запрошення на місцеве телебачення, де його творчості присвятили окрему програму.

Гості із задоволенням спілкувалися з викладачами та студентами, ставили питання щодо навчального процесу. Оскільки візит представників StudyAboard Center відбувався напередодні китайського Нового pоку, з захопленням оглянули гості і виготовлені студентами новорічно-різдвяні композиції.

Студентські рукотвори

Наприкінці зустрічі члени делегації висловили впевненість, що кількість китайських студентів, які навчаються в Україні, швидко зростатиме, зокрема завдяки співпраці StudyAboard Center та ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Нові перспективи - нові можливості

Фотозвіт про візит китайської делегації StudyAboard Center в ТНПУ ім.В.Гнатюка можна переглянути в альбомі