Безкоштовні літні курси польської мови та культури для студентів і викладачів

Безкоштовні літні курси

польської мови та культури

для студентів і викладачів

Національне агентство академічних обмінів (NAWA) запрошує іноземних студентів та викладачів польської мови до Польщі на літні курси польської мови та культури.

Учасники курсів матимуть можливість інтенсивно вивчати польську мову (близько 20 занять на тиждень), розмовляти польською на заняттях та поза ними (на вулицях, у ресторані, під час зустрічей із поляками), а також відвідувати польські міста, спілкуватися з іноземними студентами або реалізовувати спільні проекти.

Студенти можуть вибрати курс в один із зазначених періодів 2019 р.:

1–29 липня,

8–29 липня,

1–29 серпня,

9–30 серпня.

Для викладачів передбачено тільки один період: 1–22 серпня 2019 р.

Стипендіати NAWA під час інтенсивних курсів польської мови візьмуть участь у безплатних заняттях, які проведуть досвідчені викладачі польської мови як іноземної. Відбудуться теж лекції з історії та культури Польщі, тематичні семінари, покази фільмів, екскурсії, інтеграційні зустрічі (зокрема, зустрічі з поляками). Бенефіціарам програми забезпечать харчування, проживання та одноразову стипендію в розмірі 500 злотих (для викладачів – 700 злотих).

Заявку на участь у програмі можуть подавати іноземці, які відповідають наступним критеріям:
– не мають польського громадянства;

– не навчаються в Польщі (у 2018–2019 навчальному році);

– вивчають польську мову або знають англійську мову на рівні B1;

– є студентами вищих навчальних закладів поза межами Польщі.

Додатково передбачений набір 30-особової групи викладачів польської мови, які працюють у закордонних закладах вищої освіти.

Положення про програму можна завантажити тут.

Подати заявку можна тут.

Прийом заявок триватиме до 18 березня.