Вітаємо найкращих шахістів   ТНПУ ім.В.Гнатюка! (ФОТО)

Вітаємо найкращих шахістів

ТНПУ ім.В.Гнатюка!

У Тернополі 6 березня 2019 року в ТНПУ ім.В.Гнатюка відбувся шаховий турнір між працівниками вишу.

Спортивний клуб ТНПУ ім.В.Гнатюка спільно з профспілковою організацією працівників університету присвятили змагання
70-ій річниці з дня створення кафедри фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка.

У змаганнях, які проходили під головуванням судді Петра Петрици, взяли участь 11 шахістів (чоловіки та жінки), які представляли шість факультетів вишу.

У командному заліку перше місце здобули команда факультету педагогіки і психології, друге – команда хіміко-біологічного факультету, а замкнули трійку лідерів працівники інженерно-педагогічного факультету.

В особистому заліку серед учасників по першій дошці чудову інтелектуальну гру продемонстрував декан факультету педагогіки і психології Чайка Володимир Мирославович – 1 місце.

Переможець особистої першості
Гравці першої дошки факультет іноземних мов та географічний факультет

Гравці першої дошки - факультет іноземних мов та географічний факультет

Другий тур змагань

П'ятий тур

Другу сходинку посів Сопіга Віктор Борисович (інженерно-педагогічний факультет), а Хоменчук Володимир Мирославович з хіміко-біологічного факультету виборов почесне третє місце.

По другій дошці почесне перше місце виборює представник хіміко-біологічного факультету – Гладюк Микола Миколайович. Другу позицію займає Петрица Петро Миколайович. Трійку лідерів по другій дошці замикає представник фізико-математичного факультету – Чопик Павло Іванович.

Серед жінок найкращою шахісткою стала представник географічного факультету Римар Соломія Андріївна, яка продемонструвала високий інтелектуальний рівень гри.

Усі переможці та призери змагань нагороджені призами та грамотами ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Загальне фото
Загальне фото шахістів

Висловлюємо щиру подяку учасникам змагань цього інтелектуального виду спорту за гарний приклад для молоді та особливо відзначаємо допомогу в організації проведення першості голову профкому працівників ТПНУ ім. В. Гнатюка доц. Григорука Анатолія Ананійовича.

Голова спортивного клубу
П.М. Петрица