На історичному факультеті ТНПУ ім.В.Гнатюка  провели бізнес-тренінг спільного проекту Ternopil Business School та Estonian Business School (ФОТО)

На історичному факультеті ТНПУ ім.В.Гнатюка

провели бізнес-тренінг спільного проекту

Ternopil Business School

та Estonian Business School

Гроші в сучасних умовах відіграють важливу роль. Наше життя в основному побудоване на обігу різних купюр. Кажуть, щоб тратити, потрібно заробити. Починати бізнес треба, насамперед з самого себе, майбутній бізнесмен повинен мати величезне бажання, силу, терпіння і хоча б початкові навички в цій справі. Головним стимулом у бізнесмена повинно бути не тільки отримання грошей, але й також бажання зробити це для людей, для їх зручності.

Здається, все просто! Але завдяки тренінгу «Introduction to business» Центру підприємницьких компетентностей та бізнес-освіти, спільного проекту Ternopil Business School та Estonian Business School, ми дізналися багато нового і цікавого.

Олена Гузар

Студенти-історики під час тренінгу

Завдання тренінгу
Отримуємо завдання тренінгу

Лекція Олени Гузар дала нам зрозуміти, що все що ми споживаємо, насправді, створене важкою працею та розумом. А її інтерактивний практикум дозволив відчути себе у ролі бізнесменів та креаторів свого майбутнього розвитку.

Спільними зусиллям до спільної мети

Презентація напрацювань

Окрема подяка проф.Бармаку М.В. за допомогу в організації тренінгу. Для студентів це дуже корисно!

Правильно заробляти гроші – це дуже корисна наука. Наше майбутнє залежить від нас самих.

Студентка 1 курсу історичного факультету
Антоніна Гачкевич