Завершились змагання з футзалу серед викладачів ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Завершились змагання з футзалу
 серед викладачів ТНПУ ім.В.Гнатюка

Днями завершились змагання з футзалу серед викладачів Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Спортивний клуб спільно з профспілкою працівників ТНПУ ім.В.Гнатюка провели змагання з футзалу, на які очікували більшість працівників вишу.

Парад команд

В змаганнях прийняло участь 5 команд, які зіграли 10 матчів футзальних баталій (одноколова система), за результатами яких поза конкуренцією був колектив факультету фізичного виховання. Вони виграли всі 4 зустрічі із різницею мячів 25-6, другими стали збірна команда хіміко-біологічного факультету та факультету іноземних мов, третіми - колектив фізико-математичного факультету.

Команда-переможець

Оргкомітет визначив кращого воротаря - Юрій Франко (інженерно-педагогічний факультет), кращим гравцем визнано Володимира Конкульовського (факультет іноземних мов).

Кращий гравець

Кращий воротар

Дякуємо усім хто долучився до організації змагань. Окрема подяка суддівській бригаді та учасникам змагань, у яких до останніх хвилин не покидала жага до перемоги.

Заверення змагань

Більше фото дивіться в альбомі

Голова спортивного клубу

Петро Петрица