В ТНПУ ім.В.Гнатюка підписали   Меморандум про співпрацю у сфері інклюзії (ФОТО)

В ТНПУ ім.В.Гнатюка підписали

Меморандум про співпрацю у сфері інклюзії

Усвідомлюючи важливість об’єднання зусиль, з метою впровадження філософії інклюзії та універсального дизайну у життя та розвиток місцевої громади, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, в особі ректора Богдана Буяка, громадська організація «Центр громадського моніторингу та аналітики» (голова – Василь Томчишин, комунальна установа «Тернопільська міська централізована бібліотечна система» (директор – Світлана Козелко), громадське об’єднання «Тернопільське міське об'єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім.Т.Г.Шевченка (голова – Наталія Чорна), громадська організація «Волинський обласний осередок ВГО «Генерація успішної дії» (координатор – Віталій Ткачук) та креат-студія «ІРИска» (керівник – письменниця Ірина Мацко) 11 квітня 2019 р. уклали Меморандум про співпрацю.

/news/galeri/V10/Зустріч керівників організацій в університеті.jpg
Зустріч керівників організацій в університеті

Предстаники організацій під час підписання
Представники організацій під час підписання

Сторони домовилися про співпрацю за такими напрямами:

- проведення моніторингу та оцінки усіх сфер громадського життя міста Тернопіль на предмет інклюзивності;

- підвищення інклюзивної компетентності працівників сфери освіти, культури, медіа, громадськості та органів місцевого самоврядування шляхом організації тренінгів, семінарів, вебінарів та інших форм підвищення кваліфікації;

-  проведення сторонами спільних заходів та проектів для осіб різного віку з інвалідністю та нормотиповим розвитком;

- здійснення інформаційної кампанії з метою популяризації ідеї рівності та доступності у суспільстві;

- надання інклюзивно-ресурсним центром ТНПУ ім. В. Гнатюка експертної, консультативної та організаційної підтримки у реалізації спільних ідей та проектів;

- розробка та презентація проекту: «Стратегія впровадження інклюзії в м. Тернопіль»;

- забезпечення умов доступу до бібліотечних ресурсів людям з особливими потребами, зокрема порушеннями у психо-фізичному розвитку.

Планування спільних заходів підписантами  Меморандуму
Планування спільних заходів підписантами  Меморандуму

Підтвердження доброї волі і підписання Меморандуму

Звертаємо увагу, що Меморандум відкритий для підписання усіма охочими, ми відкриті до співпраці.

Нагадуємо, що тут ви можете отримати більше інформації про інклюзію у сфері освіти, культури, громадського життя.

Керівник інклюзивно-ресурсного центру ТНПУ ім. В. Гнатюка

Зоряна Удич