Кубок першості змагань з баскетболу ТНПУ ім.В.Гнатюка знайшов своїх переможців (ФОТО)

Кубок першості

змагань з баскетболу

ТНПУ ім.В.Гнатюка

знайшов своїх переможців

Днями завершилися змагання з баскетболу серед працівників ТНПУ ім. В. Гнатюка. Змагання проходили в одне коло, де команди мали можливість зустрітись з усіма учасниками змагань на спортивному майданчику та продемонструвати свою майстерність.

Ігрові моменти

Отож, за підсумком турнірної таблиці, не давши жодних шансів для своїх суперників, перемогу здобуває факультет фізичного виховання, де капітан команди Омельяненко Володимир Григорович доклав максимум зусиль заради відчуття тріумфу.

Команда-переможець

Нагородження

Срібними призерами стала команда адміністративної частини, а бронзу здобуває команда фізико-математичного факультету.

Атака фізико-математичного  факультету
 Атака фізико-математичного факультету

Організація та проведення змагань відбувалася спільно з профспілкою працівників вишу (голова Григорук А. А. ) та спортивним клубом «Педагог» (голова Петрица П. М. )

Спільне фото

Команди були нагородженні грамотами, кубками та цінними призами.

Дякуємо всім за участь та проведений час з користю. Окрему подяку висловлюємо головному судді змагань, студенту історичного факультету - Раскіну Володимиру.

Див.
більше фото