До Дня ТНПУ ім.В.Гнатюка -   успішний виступ   на Всеукраїнській олімпіаді з географії! (ФОТО)

До Дня ТНПУ ім.В.Гнатюка -

успішний виступ

на Всеукраїнській олімпіаді з географії!

В Київському національному університеті імені Тараса Шевченка 10-12 квітня 2019 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з географії.

Участь в ній взяли представники 27-ти закладів вищої освіти України, що представляли практично всі регіони держави.

Виступ команди географічного факультету слід вважати успішним, так як студентка ІІІ курсу Фурда Наталія Василівна була відзначена Дипломом ІІ ступеня, а Павлюк Олеся Ярославівна та Коржук Лілія Петрівна зайняли місця в першій шістці учасників. Всі отримали сертифікати учасників Всеукраїнської олімпіади.

Володар Диплома ІІ ступеня Фурда Наталія

Команда географічного факультету ТНПУ
Представники географічного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка

В ході олімпіади була прекрасна нагода поспілкуватися з ровесниками з аналогічних факультетів всіх навчальних закладів України, побувати на екскурсії в історичних місцях Києва та Національному заповіднику «Межигір’я».

Свою перемогу студенти географічного факультету присвятили 79-ліття рідного університету!

Команда географічного факультету ТНПУ з Президентом Українського географічного товариства
Команда географічного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка з Президентом Українського географічного товариства

Церемонія закриття олімпіади

Пам'ятні артефакти участиків олімпіади