На хіміко-біологічному факультеті ТНПУ ім.В.Гнатюка провели світоглядний семінар-тренінг (ФОТО)

На хіміко-біологічному факультеті

ТНПУ ім.В.Гнатюка

провели світоглядний семінар-тренінг

17 квітня в межах заходів тижня кафедри загальної біології і методики навчання природничих дисциплін на хіміко-біологічному факультеті відбувся семінар-тренінг на тему «Формування інтегрованої природничо-наукової картини світу засобами універсальних законів природи» для студентів магістратури спеціальності 014.05 Середня освіта. Біологія.

Студенти отримують останні настанови

В інтерактивній формі розглядався причинно-системний підхід у вивченні явищ природи. Студенти отримали змогу поглянути на явища природи очима біолога, хіміка, фізика у їх взаємозв’язках; поміркувати над призначенням людини в світі з огляду на сутність феномену життя; розібратися з поняттям «відкриті системи», «системний підхід».

Колективна робота

Аналізуємо ієрархію рівнів організації життя
Аналізуємо  рівні організації матерії

Учасники тренінгу розглядали явища природи з позицій різних природничих наук відповідно алгоритму універсальних законів природи, отримали можливість ознайомитись з методом моделювання та практично застосувати його для конструювання змісту навчальних програм інтегрованого характеру.

Досліджуємо алгоритми універсальних законів природи

Семінар провели д.пед.н., проф. кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін Степанюк А.В. та докторант ТНПУ ім. Володимира Гнатюка, к.пед.н., доцент Національного університету «Чернігівський колегіум» Колесник М.О.

Д.пед.н., професор

Степанюк А.В.