Факультет мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка  привітав  учнів і педагогів Тернопільській  ЗОШ №14 ім.Б.Лепкого з Днем Землі (ФОТО)

Факультет мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка

привітав  учнів і педагогів

Тернопільській
 ЗОШ №14 ім.Б.Лепкого

з
 Днем Землі

22 квітня – Міжнародний день Землі
, свято любові та турботи за наш спільний дім. У День Землі в різних країнах за традицією звучить Дзвін Миру, закликаючи людей Землі відчути всепланетну спільність і докласти зусиль для захисту миру на планеті та збереження краси нашого спільного дому. Дзвін Миру – символ спокою, мирного життя та дружби, вічного братерства й солідарності народів. І в той же час – це заклик до дії в ім’я збереження миру й життя на Землі, збереження Людини і Культури.

Ініціатори святкового концерту

Саме в цей день студенти  і магістранти факультету мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка  під час проходження педагогічної практики у Тернопільській
 ЗОШ №14 ім.Б.Лепкого організували незабутнє свято для учнівського та педагогічного колективу цього навчального закладу.

У програмі — пісні з репертуару популярних українських гуртів  (солісти: Водвуд І., Дацишин М., Галайда П.); українські народні пісні у виконання вокального квартету (у складі Водвуда І., Волохатого С., Галайди П., Нищоти О.), інструментальна класика у сольному  (Катинський І.) та ансамблевому виконанні (струнний квартет у складі художнього керівника, доцента Довгань О.З., Бойчук Ю., Садівник Н. і Яковенко М.).

"Це та земля, де сміх і пісня лине,
Де діти йдуть до школи знов і знов.
Й ніколи у боях ніхто не гине,
Бо там господар — щастя і любов..."

"Людина нібито не літає… А крила має! "

У кого – з пісні, або з надії,  або з поезії, або з мрії.

Професор кафедри музикознавства

та методики музичного мистецтва