На географічному факультеті   ТНПУ ім.В.Гнатюка  відбувся круглий стіл до Дня довкілля (ФОТО)

На географічному факультеті

ТНПУ ім.В.Гнатюка

відбувся круглий стіл до Дня довкілля

22 квітня 2019 року в стінах Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка в рамках тижня кафедри геоекології та методики навчання екологічних дисциплін відбувся круглий стіл, присвячений Дню довкілля. Останній є однією з екологічних дат, покликаних привернути увагу громадськості до проблем якості навколишнього середовища за участі науковців та фахівців-практиків.

Розуміючи важливість спільної координації зусиль з боку всіх верств населення, вчених, представників влади, уповноважених територіальних органів Міністерства екології та природних ресурсів України, студентської молоді, серед гостей круглого столу були:

- Орест Васильович Сінгалевич - начальник Управління екології та природних ресурсів Тернопільської обласної державної адміністрації;

- Рослий Юрій Володимирович - перший заступник Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Тернопільської області;

- Вівчарук Ярослав Данилович - заступник начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області;

- Леонід Олексійович Бицюра - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

- Ольга Гордієнко - координатор соціальної ініціативи «Єднання поколінь»;

- Юрій Королишин - віце-президент з маркетингу та зв’язків з громадськістю міжнародної молодіжної організації «AIESEC».

З вітальним словом виступили  кандидат географічних наук, декан географічного факультету Кузишин Андрій Васильович та доктор географічних наук, завідувач кафедри геоекології та методики навчання екологічних наук Царик Любомир Петрович.

Вітальне слово А. В. Кузишина, декана географічного факультету

Серед піднятих проблем, натхненно обговорюваних учасниками круглого столу, були урбоекологічні проблеми, проблеми водопостачання та водовідведення, проблеми сортування сміття; а також було наголошено на необхідності формування екологічної свідомості населення, веденні еколого-просвітницької діяльності, активної участі у волонтерських проектах екологічного спрямування.

Виступ Л.О.Бицюри, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади

Почесним гостем круглого столу був Орест Васильович Сінгалевич, в  особі якого учасники круглого столу мали честь спілкуватися із висококваліфікованим фахівцем, досвідченим спеціалістом, який не один десяток літ відстоював деклароване державою право кожного з нас на безпечне для життя й здоров’я довкілля.

Виступ О.В.Сінгалевича, начальника Управління екології та природних ресурсів Тернопільської обласної державної адміністрації

Високий професіоналізм та значний практичний досвід Юрія Володимировича Рослого, продемонстрований і під час доповіді, і під час обговорення в рамках круглого столу, сприяв професійному зростанню студентства та підсиленню фаховості наукових вишукувань та досліджень.

Глибинне розуміння екологічних проблем водних об’єктів нашого регіону та високий професіоналізм Ярослава Даниловича Вівчарука сприяли активному обговоренню екологічних проблем водойм Тернопільської області.

Виступ Я.Д.Вівчарука, заступника начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області.

Діалоговий формат зустрічі видався напрочуд плідним, що засвідчують пункти резолюції, які були згенеровані за результатами круглого столу за активної участі всіх учасників, зокрема, студентів спеціальностей «Екологія» та «Географія».

Учасники круглого столу до Дня довкілля

Щиро радію, оцінюючи результати нашої співпраці! Дякую за активну участь у круглому столі!

Кандидат географічних наук

доцент кафедри геоекології та методики навчання

екологічних дисциплін

Барна Ірина Миколаївна