Студенти факультету мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка – лауреати Міжнародного фестивалю-конкурсу «Я там, де є благословіння» (ВІДЕО) (ФОТО)

Студенти факультету мистецтв
ТНПУ ім.В.Гнатюка –
лауреати
Міжнародного фестивалю-конкурсу
 «Я там, де є благословіння»

Вже восьмий рік поспіль, навесні у нашому славному місті Тернопіль міська рада проводить Міжнародний міжконфесійний фестиваль-конкурс духовної пісні «Я там, де є благословіння», основною метою якого є пропаганда та розповсюдження духовних пісенно-музичних цінностей християнського світу, а також популяризація сучасної релігійної пісні та музики серед християн різних конфесій. Одним з найголовніших завдань конкурсу постає прославлення Бога і Господа Ісуса Христа, та звіщення Христової благої вісті через пісню та музику.

До участі у фестивалі-конкурсі «Я там, де є благословіння» були запрошені колективи та виконавці різних християнських конфесій з регіонів України та зарубіжжя. Концертні виступи проводилися у трьох вікових категоріях та чотирьох номінаціях в Українському домі «Перемога», церкві матері Божої Неустанної Помочі та Тернопільській обласній філармонії.

Цього року студенти факультету мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка, які вже не вперше виборюють призові місця на конкурсі, знову стали лауреатами.

Елеонора Атаманчук після нагородження переможців у філармонії
Журі фестивалю-конкурсу під головуванням диригента, музикознавця, професора, популяризатора української духовної музичної класики Мстислава Сергійовича Юрченка у номінації «соло-вокалісти» достойно присудило диплом лауреата другого ступеня студентці першого курсу
Елеонорі Богдані Атаманчук (клас викладача народної артистки України Наталії Лемішки). Під час конкурсного виступу вихованка факультету мистецтв виконала пісню братів Францисканців-Капуцинів «О Царице» та «Алілуя» (слова Елеонори Атаманчук, музика Леонарда Коена).

Елеонора Атаманчук після нагородження переможців у філармонії

В номінації «хорові колективи» серед шістнадцяти конкурентів з Києва, Львова та інших міст молодіжний хор ТНПУ ім.В.Гнатюка став лауреатом третьої премії конкурсу.

Під керівництвом старшого викладача та засновника хору (2016 р.) Місько Галини Степанівни та концертмейстера Кучми Ірини Григорівни студенти виконали два конкурсні твори: «Отче наш» молодого сучасного українського композитора Володимира Хлисти та «Реквієм» №6 «Libera me» французького композитора та педагога Габріеля Форе.

Диплом лауреата ІІІ ступеня Міжнародного фестивалю-конкурсу «Я там де є Благословіння»  Молодіжного хору ТНПУ ім.В. ГнатюкаДиплом лаурета ІІ ступеня Міжнародного фестивалю-конкурсу «Я там де є Благословіння»  Елеонори Атаманчук

Дипломи лауреатів
Міжнародного фестивалю-конкурсу «Я там де є Благословіння»:

- ІІІ ступеня Молодіжного хору ТНПУ ім.В. Гнатюка
- ІІ ступеня  Елеонори Атаманчук

Диплом лауреата першого ступеня виборов струнний камерний ансамбль ТНПУ ім.В.Гнатюка «Камертон». У номінації «камерні музичні колективи» під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента Довгань Оксани Зіновіївни та заслуженого концертмейстера Юрчак Оксани Франківни у складі: Марії Яковенко, Надії Гарлінської, Юлії Бойчук, Наталії Садівник, Василя Галабурди (клас викладача Оксани Довгань) Марії Водяної (клас викладача Тараса Видиша) колектив виконав твір Георга-Фрідріха Генделя «Прибуття цариці Савської» з ораторії «Соломон» та саундтрек з кінофільму «Список Шиндлера» Джона Вільямса.

Ансамбль ТНПУ ім.В.Гнатюка «Камертон» виконує твір Георга-Фрідріха Генделя «Прибуття цариці Савської» з ораторії «Соломон»

Молодіжний хор ТНПУ ім. В. Гнатюка. Художній керівник - Галина Місько. Концертмейстер - Ірина Кучма
Молодіжний хор ТНПУ ім.В.Гнатюка. Художній керівник - Галина Місько
Концертмейстер - Ірина Кучма

Камерний ансамбль КАМЕРТОН керівник Довгань О.З концертмейстер Юрчак О.Ф.
Камерний ансамбль "Камертон", керівник Довгань О.З., концертмейстер Юрчак О.Ф.

Щиро вітаємо усіх лауреатів, які гідно представили наш університет на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Я там, де є благословіння», та побажаємо їм наступних нових перемог та звершень!

Кандидат педагогічних наук,
доцент Довгань О.З.